אודות אופק פתרונות גילאות

בעולם הביטוח, השירותים לגיל השלישי והסיעוד, נעדרת פעמים רבות תחושת השליטה בתהליך, ההתמצאות והיכולת לנווט מתוך הבנה אמיתית של המצב. הקושי המרכזי איתו מתמודדים הן בני הגיל השלישי והן בני הדור הצעיר יותר הוא תחושה של חוסר אונים, קל או כבד, בין אם מדובר בסיטואציה סיעודית פתאומית ובין אם מדובר בענייני ביטוח או תכנון ההגנה הסיעודית לעתיד.
כל אלה גורמים להפיכת ההתמודדות למורכבת וקשה עוד הרבה יותר, לניהול לא נכון של התהליך ובסופו של דבר אף לפגיעה באפשרות לשיפור המצב ובמיצוי מרבי של הזכויות.

מתוך הבנת הצורך והאתגרים ומתוך הבנה והיכרות מעמיקה של תחום הסיעוד במדינת ישראל על רבדיו השונים הקימו גבי נקבלי ואבי רייטן ,אשר הינם בעלי ידע וניסיון רב ונחשבים למומחים מהמובילים בישראל בתחום הביטוח הסיעודי, את "אופק ניהול גילאות אישי".
גבי נקבלי שהינו בעל ניסיון ניהולי עשיר של כ- 15 שנה בתחום הבריאות בישראל, היכרות מעמיקה עם התחום על רבדיו השונים ומי ששימש עד לאחרונה כסמנכ"ל כלל בריאות והיה אחראי בין היתר, על פיתוח מוצרים והצמיחה בביטוחי סיעוד קבוצתיים ופרטיים.
לצידו נמצא, אבי רייטן אשר מזה למעלה מעשור מוביל באמצעות אופק זהב את תחום הייעוץ, הליווי ומתן חוות דעת והשוואת ביטוחי סיעוד. בשנים אלה, ליווה אבי מאות ארגונים ולקוחות פרטיים והעניק ידע וערך רב ללקוחותיו., תוך שהוא שומר על מיצובו כאיש מקצוע מומחה ואובייקטיבי.

אופק הינו מרכז ידע, יעוץ ושירותים להגנה סיעודית. המרכז שם לו למטרה להיות הגוף המוביל בישראל בכל הקשור לידע, ייעוץ ומקצועיות בתחום הסיעוד ואיכות החיים עבור לקוחות פרטיים וארגונים.

"אופק – ניהול גילאות אישי" מציע גישה חדשה, מכבדת ומעצימה. מומחיות עם הקשבה, מקצוענות אנושית. שיקוף אובייקטיבי ונייטרלי של המצב, תוך תכנון והיערכות אליו, הפיכתו למובן יותר והגדרת אופן ההתמודדות המיטבי עימו. כל זאת, על מנת על מנת להשיב את תחושת השליטה והביטחון במקום בו הן כל כך נחוצות.
כחלק ממכלול השירותים, אנו מבקשים ללוות את סוכני הביטוח ולייעץ להם, להבטיח כי לצידם עומד מומחה מוביל בתחום ביטוחי הסיעוד ולסייע להם להתמודד בצורה המיטבית עם שאלות ודילמות בתחום במטרה להרחיב את פעילותם העסקית, כמו גם לספק ללקוחותיהם ערך ושירות איכותי המבוסס על מימוש זכויות, ליווי מקצועי אישי ותמיכה.

צוות ההנהלה

גבי נקבלי
גבי נקבלי
אבי רייטן
אבי רייטן